Webrenk Forum - Webin Renkli Yüzü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  KapıKapı  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Konu Başlığı
KPSS işlemleri kolaylaşıyor!
Konun Puanı
Nerdeyim?Webrenk Forum - Webin Renkli Yüzü :: Webrenk Haber Ajansı :: Eğitim & Öğretim Haberleri
Favori Ekle
View previous topic Önceki Konuya Bak - Sonraki Konuya Bak View next topic

View previous topic View next topic Go down
Author Message
Admin

Admin
Admin

Rep:
Rep : 10
https://webrenk.forum.st

KPSS işlemleri kolaylaşıyor! Vide
PostSubject: KPSS işlemleri kolaylaşıyor! KPSS işlemleri kolaylaşıyor! I_icon_minitimeMon Jul 06, 2009 2:04 am

KPSS işlemleri kolaylaşıyor! 78536

Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sayfası yenilenerek KPSS'ye dair tüm bilgiler bir başlık altında, vatandaşların kullanımına açıldı.

Devlet Personel Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, ''www.personel.gov.tr'' adresli internet sayfası sunduğu yeni hizmetlerle yenilendi.

Bu amaçla, Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) dair tüm bilgiler ''KPSS İşlemleri'' başlığı altında, vatandaşların kullanımına açıldı. KPSS'na göre ilk defa kamu kurum ve kuruluşlarına alınacak personele ilişkin unvan dağılımı ile kadro pozisyon dağılımlarını gösteren listeler yayımlandı. Böylece, vatandaşların kamu yönetimine ilişkin gizli olmayan bilgilere erişimine imkan sağlandı.

İnternet sayfasında ayrıca, ''Sıkça Sorulan Sorular'' ve ''Görüşler'' bölümü de hizmete sokuldu.

AA

01.07.2009 18:31:52

Back to top Go down
Author Message

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1
FORUMUMUZDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR
1 - Arama Yapmadan Konu Açmayın.
2 - Mesaj Yazarken Başlıklar Konularla Alakalı Olmalır.
3 - Konularımızı Alakalı Başlıklar Altında Açalım.
4 - Aynı Konuya Ard Arda Mesaj Atmayın(flood Yapmayın)
5 - Bu Kurullara Uymamakta Israr Edenler Siteden Belirli Bir Süreliğine Yada Tamamen Uzaklaştırılır.